
SSD 480 GB 2.5" SATA III DM F500 - твердотільний накопичувальний (жорсткий) диск DMF500/480G (770008621)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 770008621
+380 (68) 505-07-48
- +380 (66) 946-92-80
- +380 (63) 194-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
SSD диск (твердотільний накопичувач) DM F500 2.5" SATA III DMF500/480G 480 GB
ССД (твердотільний накопичувальний диск) DM F500 2.5" SATA III DMF500/480G 480 GB - пристрій для зберігання інформації, що дозволяє значно підвищити продуктивність комп'ютера і прискорити роботу з даними
Ці диски виготовлені на основі мікросхем пам'яті, мають невисоке енергоспоживання, відсутність будь-яких рухомих частин і прийшли на зміну традиційним HDD, в порівнянні з якими відрізняються швидкістю читання та запису, що в багато разів перевершує можливості магнітних жорстких дисків, невеликими розмірами, низьким енергоспоживанням і більшою стійкістю до ударів і трясіння. Невеликі твердотільні накопичувачі можуть вбудовуватися в один корпус з магнітними жорсткими дисками, утворюючи гібридні жорсткі диски.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DM life |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Пропускна здатність | 500 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600), SATA II (SATA/300) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 450 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 г |
| Висота | 7.1 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 69.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Ударостійкість | 2 G |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | SATA III (SATA/600) |
| Габарити (Ш х Г х В) | 100 х 69.8 х 7.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об'єм | 480 ГБ |
| Виробник диска | DM life |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Стійкість до ударних навантажень | 2G |
| Формфактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
