
Чохол для PocketBook 616 Basic Lux 2 "Метелики" – обкладинка на електронну книгу Покетбук (770008541)
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 770008541
+380 (68) 505-07-48
- +380 (66) 946-92-80
- +380 (63) 194-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чохол - обкладинка для електронної книги PocketBook 616 Basic Lux 2 "Метелики"
Обкладинка виготовлена спеціально для електронної книги PocketBook 616.
Виготовлена зі штучної шкіри, відрізняється міцністю, стійкістю до потертостей і подряпин. Внутрішня поверхня покрита м'якою мікрофіброю, що дбайливо захищає електронну книгу. Закривається на магніт.
Основні характеристики:
- Матеріал - штучна шкіра;
- Малюнок - "Метелики";
- Сумісність - PocketBook 616;
- Діагональ - 6 дюймів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Функція авто-включення |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Чохли |
| Інші матеріали | силікон |
| Підходить для моделей | PocketBook 616 Basic Lux 2 |
| Сумісність | PocketBook |
| Фіксація електронної книги | Рамка (полиуретан) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





