
Чохол для Amazon Kindle 4/5 синій – обкладинка на електронну книгу Амазон (770008637)
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 770008637
+380 (68) 505-07-48
- +380 (66) 946-92-80
- +380 (63) 194-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чохол - обкладинка для електронної книги Amazon Kindle 4/5 синій
Обкладинка виготовлена спеціально для електронної книги Amazon Kindle 4/5.
Виготовлена зі штучної шкіри, відрізняється міцністю, стійкістю до потертостей і подряпин. Внутрішня поверхня покрита м'якою мікрофіброю, що дбайливо захищає електронну книгу. Закривається на магніт.
Основні характеристики:
- Матеріал - штучна шкіра;
- Колір - синій;
- Сумісність - Amazon Kindle 4/5;
- Діагональ - 6 дюймів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 166 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Функція авто-включення |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 8.7 мм |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Ширина пристрою | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Чохли |
| Інші матеріали | пластик |
| Підходить для моделей | Amazon Kindle 4/5 |
| Сумісність | Amazon |
| Фіксація електронної книги | Засувка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








