
Чохол для PocketBook InkPad Color 2 коричневий (PB743C) — обкладинка для Покетбук 743С (7706818)
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7706818
+380 (68) 505-07-48
- +380 (66) 946-92-80
- +380 (63) 194-10-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коричневий PocketBook InkPad Color 2 чохол для електронної книги PB743C-N-CIS — обкладинка з ремінцем для руки та підставкою
Обкладинка виготовлена спеціально для електронної книги PocketBook 743C InkPad Color 2.
Виготовлена зі штучної шкіри, вирізняється міцністю, стійкістю до потертості та подряпин. Внутрішня поверхня покрита м'якою мікрофіброю, що дбайливо захищає електронну книгу. Закривається на магніт.
Основні характеристики:
- Матеріал — штучна шкіра;
- Колір коричневий;
- Сумісність — PocketBook InkPad Color 2;
- Діагональ — 7.8 дюймів;
- Наявність ремінця для утримування однією рукою, підставки, тримача стилуса.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 195 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Діагональ екрану пристрою | 7.8" |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Функція авто-включення |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 16 мм |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Чохли |
| Інші матеріали | пластик |
| Підходить для моделей | PocketBook InkPad Color 2 |
| Сумісність | PocketBook |
| Фіксація електронної книги | Рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


